Kolekcja Vasa - Blog

Kilka słów o mnie

blog_o_mnie2Witam Państwa

Mam na imię Marek. Swoją przygodę z modelarstwem rozpocząłem z początkiem 2011 roku, ulegając niejako reklamie TV, w której wydawnictwo DeAgostini  proponowało budowę przepięknego okrętu żaglowego HMS Victory.  Okazało się, że dysponując czasem, skromnym miejscem i kilkoma narzędziami oraz przeciętnymi umiejętnościami i cierpliwością (!) można w oparciu o kolekcję okręt zbudować.

Zabawa wciąga na tyle, że z niecierpliwością czekałem na następną propozycję.  DeAgostini jako kolekcję wydało równie piękny i okazały żaglowiec HMS Sovereign of the Seas. Oczywiście skorzystałem z okazji i okręt ten, tak jak HMS Victory, jest ozdobą mojego salonu. Później przyszła kolej na jeszcze inne modele, gdzie nabierałem oczywiście doświadczenia modelarskiego.

Teraz, wydaje mi się, przyszedł czas i okazja, aby podzielić się z Państwem zdobytymi umiejętnościami i próbować w formie dziennika podpowiadać, jak kolejno, etapami zbudować model, który właśnie jako nowa kolekcja dzięki DeAgostini trafia na rynek.